Teslimat Koşulları

Sipariş vermiş olduğunuz ürün stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.Sipariş vermiş olduğunuz ürün stoklarımızda mevcut değil ise ürünün imalat süresi hakkında tarafımızca bilgi verilecektir.Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile size teslim edilecektir.

www.no10jewelry.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.